Mikroblading

“Mikroblading ile Kalıcı ve Cesur Bakışlar!”

Yüzümüzün kuşkusuz en önemli bölgesi gözlerimiz ve kaşlarımızdır. Gerek bakışlarımızdaki ifadenin görünümü gerekse yüzümüzün estetik duruşu için özellikle kaşlarımız çok önemlidir. Fakat kaşlarımız için uygulanan yöntemler çoğu zaman yetersiz kalıyor ya da geçici oluyor. Eğer sizin de kaşlarınız seyrek yapıya sahipse veya kaş bölgenizde hiç kıl yoksa, geçici yöntemlerle vakit kaybetmeyin. 3D microblading kaş şekillendirme uygulaması ile kalıcı bir kaş makyajı elde edebilirsiniz!

 

Microblading Ne Kadar Kalıcıdır?

Microblading kaş şekillendirme, kalıcı kaş makyajı işlemidir. Bu kalıcılık ömür boyu süren bir süreyi ifade etmez; fakat kısa bir süre de asla değildir. Hayatınıza kolaylık sağlayacak ve size yeterince zaman kazandıracak bir süre kadar kalıcıdır. Microblading kaş şekillendirme, derinizdeki pigmentlerin yapısına bağlı olarak, yani kişiden kişiye değişerek ortalama 1-3 sene arasında kalıcılığı olan bir kaş şekillendirme uygulamasıdır.

 

Microblading Nasıl Uygulanır?

Microblading kaş şekillendirme işlemi ortalama 1 saat sürer, fakat bu süre kaş yapısına göre değişebilir. Öncelikle özel bir ölçüm aleti ile kaşlarınız arasındaki mesafe ölçülerek yüzünüz ve kaşlar arasında bir simetri sağlanır ve kaş dokunuzun dış hatları belirlenir. Şekillendirme işleminden sonra kişiye özel ve ucunda oldukça ince birçok iğne bulunan tek kullanımlık kalem ile, kaşlarınıza uygun renkteki boya uygulanır. Microblading ağrısız bir yöntemdir.

 Microblading - kalıcı kaş şekillendirme işlemi genellikle tek seansta tamamlanır. Nadir olarak 2. seans gerekebilir. 2. seans gerektiği takdirde ilk seans ile diğer seans arasında 21 günlük süre bulunur.