G5 Masajı

“Selülitleri 3 Hayır ile Evlerine Yolluyoruz!”

G5 MASAJI VE FAYDALARI NEDİR?

Artık teknolojik gelişmeler güzelliğimize de çalışıyor! Kilo problemi yaşayan çoğu kişi diyet programlarına ve yaptıkları spora rağmen bölgesel yağlanma problemini çözmekte oldukça zorlanıyor. Fakat medikal alanda yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde bu sorunlar rafa kalkmaya hazırlanıyor. İşte tam bu noktada sizlere G5 cihazının mucizelerini sunuyoruz. Bu cihazla uygulanan masaj sayesinde bölgesel incelme mümkün. G5 masajı ritmik bir şekilde ve hızlı titreşimlerle uygulanır. Bu sayede selülitleri giderir ve bölgesel sıkılaşmayı sağlar. Yağ yakımını da desteklediği için ideal kiloya ulaşmada büyük ölçüde fayda sağlar. Bu yöntem sayesinde herhangi bir cerrahi işleme, diyete ve spora gerek duymadan vücuttaki yağlar yakılır. 

Cihaz sayesinde vücuda ulaşan titreşim ve darbeli masaj, hücreleri harekete geçirir. Birçok kişi G5 masajı sayesinde estetik bir görünüme kavuşurken, diğer yandan vücutta bulunan ödemleri atarak sağlığına da kavuşur. Bunlar dışında G5 masajının sağladığı faydalar arasında kasları ve eklem bölgelerini rahatlatması, kan dolaşımını hızlandırması, cilde esneklik katması, kemik ağrısına iyi gelmesi, metabolizmanın hızlı çalışması, doku ve kas zedelenmelerine iyi gelmesi yer alır.

 

G5 MASAJI NE ZAMAN ETKİSİNİ GÖSTERİR?

G5 masajı ortalama 3-4 seans sonra etkisini gösterir. G5 masajı yaptıran kişilerin düzenli sonuç alana kadar bu masaja devam etmeleri önerilir. Fakat tek bir seans ile G5 masajı yaptırmak selülitlere çözüm olmayacaktır. 3-4 seans G5 masajı sonrası egzersiz ve diyetlerle takviye yapılırsa çok daha hızlı sonuç verecektir.