Bölgesel İncelme

“Kusursuz görünüm yalnızca bir adım uzağınızda!”

Bölgesel incelme, diyet ve spora rağmen bir türlü gitmeyen bölgesel yağların yakılması, parçalanması ve yağ dokusunun küçültülmesi işlemidir. Kalıtsal olarak bölgesel yağ birikimine yatkın bir vücutta spor ve diyette beklenilen sonuçlar almak çoğu zaman mümkün olmayabilir. Fakat bu işlem, gelişen teknolojiyle birlikte artık bölgesel yağlanma sorununa oldukça hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

Genellikle bel, kalça, basen göbek gibi vücut bölgelerindeki yağ tutunmalarından şikayet edilir. Kişinin vücut kitle endeksi olması gereken noktalardayken bile kollarda kalınlaşmalar, sırt bölgesinde yağlanma, karın ve bel çevresinde kalınlaşma gibi bölgesel yağlanma durumları çok sık yaşanabilir. Bu gibi durumlara bölgesel incelme yöntemleri ile sizlere çözüm sunuyoruz.

 

BÖLGESEL İNCELME YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Bölgesel incelme yöntemleri, salonumuzda kullanılan birden çok çeşit teknolojik cihazlarla elde edilir. Bu cihaz ve yöntemlerden en çok tercih edilenler arasında G5 Masajı ve Lenf Drenaj bulunuyor. İki yöntem hakkında ayrı hizmet başlıkları altında sizleri bilgilendirmiştik. Yöntemlerin üstüne tıklayarak detaylıca inceleyebilirsiniz.

Diğer yöntemlerden ve cihazlarımızdan bahsedecek olursak; EB Slim, Kavitasyon, RF, Pasif Jimnastik, Ödem Terapi yöntemleriyle sizi sıkıntıya sokan bölgesel yağlardan kolayca kurtulmuş olacaksınız. Bu yöntemlerin her biri oldukça etkilidir ve bölgesel incelme amacına hizmet verir. Sadece bu amaca giden yolları farklıdır. Eda Bayazıt Güzellik & Epilasyon olarak 14 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile size en uygun yöntemi belirleyerek %100 memnuniyet garantisiyle sizi hedeflediğiniz inceliğe kavuşturuyoruz!